Mobilno reciklažno dvorište (MRD) biti će u utorak i srijedu (29.-30.3.2022.) postavljeno u Malim Goljima.
Radno vrijeme je od 9,00 do 16,00 sati. Kraj MRD-a dežurati će i radnik 1.MAJ-a.
Predaja otpada na MRD-u je besplatna, a građani mogu donijeti krupni otpad iz kućanstva, veće komade plastike i kartona, namještaj, kućanske uređaje, zrcala, staklo, žarulje, otpadna ulja, stare baterije, gume, opasne ambalaže i sl. Miješani komunalni otpad ne predaje se na MRD-u.
Nakon toga u četvrtak i petak dolazimo s MRD-om u Veli Golji. Idući tjedan u posjeti smo Snašićima, Marićima i Sv. Martinu.
