Kontakt

Komentari i pitanja su dobro došli.

* obavezno polje
 

Ostali kontakti

CENTRALA
tel: 052/855-375
e-mail: info@prvimaj.hr

DIREKTOR
Donald Blašković, struč.spec.oec.
tel: 052/855-347
E mail: donald.blaskovic@prvimaj.hr

Rukovoditelj Operative
Nino Knapić, mag.ing.agr.
tel: 091/2233-516
E mail: nino.knapic@prvimaj.hr

Voditeljica Ureda uprave i pravnih poslova
Ivana Paliska, mag.iur.
E mail: ivana.zubrinic@prvimaj.hr
Tel. : 052/855-375 (preko centrale)

Rukovoditeljica Sektora zajedničkih službi
Sandra Višković Marković, dipl.san.ing.
E mail: sandra.viskovic@prvimaj.hr
Mob.: 098/679-719

Rukovoditeljica Sektora financija
Larisa Brnjac Jelčić, dipl.oec.
E mail: larisa.brnjac@prvimaj.hr
Mob. : 099/4392-546

Rukovoditeljica PC Zelene i javne površine
Lori Luketa Dagostin, dipl.ing.pejz.arh.
E mail: lori.luketa@prvimaj.hr
Mob. : 091/3333-721

Rukovoditelj PC Čistoća
Branko Zulijani, struč.spec.oec., bacc.ing.traff.
E mail: branko.zulijani@prvimaj.hr
Mob. : 091/1285-925

Rukovoditelj PC Tržnica
Dorijano Bažon, struč.spec.oec.
E mail: dorijano.bazon@prvimaj.hr
Mob. : 091/4802-962

Voditelj pogrebnih usluga i groblja
Fernando Rajković
E mail: fernando.rajkovic@prvimaj.hr
Mob. : 091/5760-400

Administratorica pogrebnih usluga
Elide Dundara, oec.
E mail:  elide.dundara@prvimaj.hr
Tel. : 052/495-577

Rukovoditelj PC Održavanje i nabava
Toni Roce, mag.oec.
E mail: toni.roce@prvimaj.hr
Mob. : 098/9565-158

Službenik za zaštitu podataka
Lari Zahtila, mag.oec.
E mail: lari.zahtila@prvimaj.hr
Tel.: 052/855-375 (preko centrale)

Pogrebne usluge (Stari grad): 052/852-015
Cvjetni studio La Fior (Stari grad):
052/852-288
Tržnica i cvjetni studio La Fior (markat): 052/854-949
Radiona (Pijacal): 052/856-481


Radno vrijeme možete pogledati OVDJE.

Najčešća pitanja i odgovore možete pogledati OVDJE.